16 березня 2018 р.

Чудова екскурсія до Києва








Ми, учні 6-А класу Заліщицької державної гімназії, дуже любимо подорожувати. За час навчання ми вже побували в багатьох цікавих місцях світу та нашої держави. І, звичайно ж, мріяли відвідати славетне та старе місто–герой, столицю нашої Батьківщини – Київ. 
І ось нарешті настав довгоочікуваний день 9 березня, коли ми сіли в потяг Заліщики – Київ. Ніч проминула непомітно – ми в Києві! Нас зустрів величезний вокзал. Метро для нас не було подивом, але воно відрізняється від Європейських. Найглибша станція «Арсенальна» вразила своєю довжиною, адже, це найдовша станція метро у Європі.
У столиці багато визначних місць, які варто побачити, але, звичайно, все за один день обійти неможливо.  
Відвідавши Києво-Печерську Лавру, ми вирушили в бік Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Нас вразила велич монументу Батьківщина-мати, який видно практично з будь-якого кутка Києва.
А ще Київ немислимий без Хрещатика та Майдану Незалежності – головної вулиці та площі міста. Тому наступним пунктом призначення була найвідоміша в Україні вулиця — Хрещатик. Ми насолодилися можливістю неспішно прогулятися вулицею, відчути атмосферу міста.
Із Майдану Незалежності ми перемістились на Софіївську та Михайлівську площі, де мали змогу оглянути собор святої Софії та Михайлівський Золотоверхий монастир. І ось оглядова прогулянка по Києву привела нас до Золотих воріт – центрального входу в столицю часів Ярослава. Точніше, до сучасної реконструкції, побудованої над залишками оригінальних Воріт.
Також ми гуляли по урядовому кварталу. Побачили Маріїнський палац, який був споруджений до 1752 року за проектом архітектора Растреллі, – церемоніальною резиденцією Президента України, будівлю Верховної Ради України – побудовану в 1939 спеціально для Верховної Ради. На вулиці Грушевського побачили будинок Кабінету Міністрів України. На Інститутській – Національний банк України.
Після екскурсії по визначних місцях Києва ми відправилися до Національного музею Тараса Шевченка, у якому зберігається переважна більшість малярської спадщини Т.Г. Шевченка, що входить в золотий фонд української культури. Колекція музею налічує понад 85 тисяч експонатів, з яких до основного фонду належать 34 тисячі експонатів. Найцінніша її частина представлена в постійній експозиції музею.
Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті і пронесуться нами через усе життя.  Дехто з нас уперше милувався Дніпром-Славутою. Київ привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і затишними вуличками. За два дні екскурсій і прогулянок ми встигли полюбити нашу столицю.
Ми вдячні нашим батькам та класному керівникові Грушко Н.А. за цю екскурсію, за наші враження та незабутні емоції!
Оксана Кукурудзяк,
учениця 6-А класу 
Заліщицької державної гімназії

Немає коментарів:

Дописати коментар